Karadenizliler Mah. Barbaros Cad. Yıldız Sok. No:5 – Başiskele / KOCAELİ
+90 262 323 86 00 info@metaelektrik.com

Hakkımızda

Meta Elektrik Elektronik Makina Gıda ve Tarım Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 1996 Kasımında Bülent KARAGÖZ tarafından kuruldu. Başlangıçta beş çalışanı olan şirket bugün; yönetici, mühendis, teknisyen, finans ve danışman kadrosuyla birlikte 226 kişiye ulaşmıştır. Bu geniş ve deneyimli kadrosuyla elektrik, elektronik, enstruman, otomasyon ve makina mühendisliği konularında ülkenin en iyi firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Meta Elektrik başarısını; ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşmasına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise, verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmaktır.

Meta Elektrik; Türkiye ve Avrupa'daki firmalarla rekabet ederek, Almanya, İspanya, Bulgaristan, Yunanistan ve Güney Kore’de antlaşmalar yapmış ve üstlendiği projeleri başarıyla tamamlamıştır.

Meta Elektrik; kapalı hücre şalt merkezleri, O.G. ve A.G. güç, dağıtım ve kompanzasyon panelleri, endüstriyel kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, aydınlatma, enstrüman ve makine montajlarını yapmaktadır. Ayrıca projelerinin yelpazesini elektronik, pnömatik, PCs, PLC, SCADA yazılım ve tasarım konularında tecrübeli mühendisleriyle daha da genişletmektedir.

İşiniz ve projeniz ne olursa olsun, firmamız hızlı ve güvenilir biçimde siz müşterilerimize hizmet verecektir. İster iş, ister bilgi için META’yı aramanızdan memnuniyet duyarız.

Çünkü; Size hizmet etmek için varız. Saygılarımızla...


Hakkımızda