Karadenizliler Mah. Barbaros Cad. Yıldız Sok. No:5 – Başiskele / KOCAELİ
+90 262 323 86 00 info@metaelektrik.com

Kurumsal

KobiTeam, kobilere ve kurumsal firmalara web çözümleri üretmekte ve internet reklamcılığı konusunda danışmanlık etmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan internet siteleri ile firmanıza en uygun internet sitesini seçebilir, İnternet reklamcılığı alanında Sosyal Medya uzmanlarımız başta olmak üzere Kurumsal Danışmanlarımıza danışabilirsiniz.

Web Tabanlı Uygulama alanında 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, 2014 yılında Mobil Uygulama alanında da kurumsal firmalara hizmet bermeye başlamıştır. Ve bir çok mobil uygulama ile Türkiye'nin gururu haline gelmeyi başarmıştır.

Web Tabanlı uygulama alanında 100% Yerli Yazılım üreterek, Türkiye'de bir ilke imza atmış olmakla birlikte, Türkiye'nin Dünya standartlarına ulaşmasına katkıda bulunmuş ve ülkemizi dünya ülkeleri arasında temsil etmiştir.

Deneyimli ekibimiz ile birlikte yurt dışında katıldığımız bir çok seminer ve eğitimde Türkiye'nin bilişim ve teknoloji alanlarında önünün açılmasına öncülük etmiştir. Diğer dünya ülkeleri ile bir teknoloji yarışı halinde olduğumuz şu günlerde Türkiye'nin önemli adımlar atmasını sağlamıştır.

Ayrıca ülkemizde, web uygulamalarına, mobil uygulamalara meraklı ve ilgili olan gençlerimize eğitimler ve seminerler vermekte olup, gençlerimizin sektörde yerlerini almalarını, milli ve beraberlik içinde ülkemizin teknolojik anlamda yükselişine destek olmaktadır.

Kurumsal